Koncert zespołu ETTA w Fili nr 4 MBP

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi Filia nr 4 (ul. Górnicza 19) zaprasza 8 grudnia o godzinie 18:00 na koncert zespołu ETTA „Cienie i blaski”.

Zespół wokalny ETTA prowadzony przez Panią Annę Bronowicką tworzą Klaudia Kornacka, Ewelina Machalewska oraz Klaudia Groth.

Wokalistki wystąpią przed Państwem w różnorodnym repertuarze. Koncert został podzielony na kilka części:

Utwory Ojczyźniane - to historie namalowane dźwiękami. Stanowią opowieść o przestrzeni wolności w człowieku i samostanowieniu. Pojawi się w nich m.in. forma a cappella.

Poezja śpiewana - wypełniona barwami dźwięków. Wykonywana przez dziewczyny w różnych aranżacjach z gatunku jazz , musical.

Kolędy i pastorałki - wprowadzenie w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. W trakcie koncertu pojawią się tradycyjne kolędy polskie oraz pastorałki w różnych aranżacjach.

Wstęp wolny!

Zapraszamy!