Spotkanie autorskie z Karoliną Janowską w Filii nr 4

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi, Filia nr 4 (ul. Górnicza 19), zaprasza 11 października o godzinie 17:30 na spotkanie autorskie z rumską pisarką Karoliną Janowską.

 

Autorka o sobie:

Od 1988 roku mieszkam w Rumi. W tym samym roku zostałam zapisana do biblioteki, której filia mieściła się wówczas na ulicy Dąbrowskiego. Ukończyłam Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące. Jestem absolwentką filologii klasycznej na UG i wielką miłośniczką antyku. Obecnie studiuję iberystykę na UG. Pisać zaczęłam w 4 klasie szkoły podstawowej w ramach lekcji polskiego. Pierwszą książkę - Opowieści Celtyckie Początek wydałam w 2009 roku w wydawnictwie NovaeRes. W kolejnych latach ukazała się druga część - Opowieści Celtyckie Droga do Władzy oraz Blask Trawy Pampasowej. Spotkanie dotyczy trzeciej części Opowieści Celtyckich - Cena Przywództwa.

Pracuję w PKP CARGO S.A., wcześniej pracowałam jako nauczyciel języka łacińskiego w II LO w Rumi. Od stycznia tego roku jestem szczęśliwą mamą Olafka. Moją pasją są podróże, literatura, historia starożytna i języki obce.

Zapraszamy!

11.10., godz. 17:30 MBP Rumia Filia nr 4, ul. Górnicza 19.

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi

icoglowna

Wypożycz E-book

eBook icon

Przedłuż termin zwrotu książki!

Śledź nas

Newsletter

Subskrybuj

Regulamin

POLECAMY

ioplaacademica

polona

 ‘Gazeta Wyborcza’ dostępna jest dla naszych czytelników dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki  

pitax

Organizatorzy

logo rumia wersja podstawowa pozioma z haslem mini rumiainstytucja bibliotekarumia bip bibliotekarumia

Działalność biblioteki wspierana jest ze środków:

mk orange-logo bn instytut bplus nprc

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×