Eksperymentuj w bibliotece!

Koło naukowe „Być jak Ignacy” działające w Szkole Podstawowej nr 10 w Rumi serdecznie zaprasza dzieci do wspólnego odkrywania tajników otaczającego świata przyrodniczego.

Zajęcia odbędą się 2 marca br., w godzinach 13:30 do 15:00 w Filii nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi (ul. Górnicza, wejście od Stalowej).

Zajęcia są przewidziane dla dzieci w wieku od 7 do 9 lat.

Aby dowiedzieć się więcej o kole naukowym „Być jak Ignacy” zapraszamy na stronę internetową koła.

• 20161216_144256
  • tace20na20wodzie