Wystawa prac uczestników Koła Malarskiego KLUBU MW w Filii nr 1 MBP

W środę, 14 października o godz. 18.00, zapraszamy do Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi (ul. Pomorska 11) na wernisaż wystawy prac uczestników Koła Malarskiego Klubu Marynarki Wojennej, pod opieką artystyczną Andrzeja Sobieraja.

W zajęciach koła malarskiego Klubu MW udział bierze 10 osób. Uczestnicy spotykają się raz w tygodniu i pod opieką artystyczną Andrzeja Sobieraja tworzą obrazy olejne. Malują martwe natury, pejzaże, portrety, a także obrazy o tematyce wojskowej.

Prace swoje prezentują w galerii klubu MW oraz na terenie naszego województwa. Uczestniczą także w przeglądach Plastyki Wojska Polskiego.

Tegoroczną ekspozycję będzie można obejrzeć w filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi

od 01.10.2015 do 31. 10.2015

w godzinach otwarcia placówki.

Uczestnicy koła:

Krystyna Bielecka, Małgorzata Brożek, Krystyna Gołębiowska, Danuta Hencel, Marek Kogut, Jadwiga Lewańczyk, Katarzyna Markowska – Żal, Sabina Szlahs, Bogna Szpiller