Spotkanie z Ewą Lenarczyk

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi zaprasza na spotkanie autorskie z Ewą Lenarczyk, które odbędzie się 27 stycznia (wtorek) o godz. 18.00 w Filii nr 1 ( ul. Pomorskiej 11).

Autorka sama o sobie:

Urodziłam się pod znakiem Ryby w 1956 roku w Elblągu, gdzie mieszkałam do matury w 1975 roku, później przeniosłam się do Gdańska.

Po ukończeniu Medycznego Studium Zawodowego pracowałam w Szkole Podstawowej nr 5 na Zaspie jako higienistka szkolna. Jako pisarka zadebiutowałam w styczniu 2010 roku ponadczasową powieścią „Zojda z Bieszczad”, następnie „Nasza Klasa i co dalej” i „W poszukiwaniu szczęśliwego domu”. Jesienią 2012 roku został wydany kolejny, tym razem przewodnikowy romans związany z Bułgarią: „Kochaj mnie od morza do morza”. Obecnie trafia na półki II tom Naszej Klasy, a niestety ciągle obiecywana historyjka science fictione  „Cnota dla Machu Picchu” schodzi znów na dalszy plan. Może w przyszłym roku jeśli znajdę sponsora, to wydam historyczną powieść o królu Ludwiku II pod roboczym tytułem „Ognista miłość”.

Czas pokaże co los przyniesie, a może jeszcze coś innego, ciekawszego napiszę.

Zapraszamy! Wstęp wolny.