Potop - wystawa malarstwa ilustracyjnego Stowarzyszenia Artystów Pasjonat

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi i Stowarzyszenie Artystów „Pasjonat” zapraszają do Filii nr 1 (ul. Pomorska 11), na wystawę malarstwa ilustracyjnego do powieści Henryka Sienkiewicza „Potop”, w ramach projektu „Artyści dla edukacji”.

Autorami wystawionych prac są: Ryszard Goryszewski, Gabriela Grygo, Józef Górecki, Jadwiga Jackowska, Leszek Kilkowski, Jolanta Kitowska, Jolanta Krauze, Bronisław Melzer, Maria Michalska.

Wystawę można oglądać

od 2 do 31 stycznia

w Filii nr 1 (ul. Pomorska 11)

w godzinach otwarcia placówki.

Więcej o artystach: http://www.pasjonatrumia.pl/

Zapraszamy!